HAKKIMIZDA

BİRSAN

Birsan Birlik Gıda Sanayi

1960 yılında kurulan firmamız “kaliteli un” üretmek prensibiyle yola çıkmıştır. Kaliteyi güvence altına almak için hammadde alımından başlayarak ürünün sevk edilmesine kadar ki süreçte kalite kontrol laboratuarlarında izlenmektedir.

Misyonumuz

Gıda sektöründeki uzmanlığını ve iş süreçleri deneyimini birleştiren Birsan’ın misyonu; özgün hizmet anlayışı güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerin ihtiyaçlarına birebir cevap veren çözümler geliştirmek. Sadece satış değil, satıştan sonra ki müşteri memnuniyetidir.

Vizyonumuz

Fabrikamız, yöneticiler ve çalışanlarımız ile kalite ve güven çerçevesinde, kalite, lezzet, memnuniyet çıtasını yükseltmek ve en iyi hale getirmektir. Bu faaliyetlerin gerçekleştirilmesine büyük önem verilmektedir. Sürekli olarak teknoloji takibatı, araştırma ve eleman eğitimi ile verimlilik ve kaliteyi artırmak için emek harcanmaktadır.

Geniş donanımlı AR-GE laboratuarı ve AR-GE çalışmalarımızla baklava, börek, yufka, pizza, pide, lüks ekmeklik ve özel amaca göre diğer unların üretimleri yapılmaktadır.


Kariyer / İ.K. Formu

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
tanitim-filmi
Görüş, İletişim ve Teklif Formu

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.